Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ndihmes/e ekonomist - e re

Success Invest shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi puna realizohet ne kushte komode, dhe mund te biem dakord per ta realizuar me kohe te plote ose te pjeshme. detyrat perpilimi dhe regjistrimi i faturave te shitjes dhe shoqerimit. perpunimi dhe regjistrimi i faturave te blerjes ne perputhje me platformen e faturave. perpilimi dhe regjistrimi i transfertave bankare, mandat arket...

Kerkoj pune

kerkoj pune

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune si ekonomist, kalkulant, kontabilist nga shtepia me orar: e hene - shtune 20-23 e diel 10 - 20 jam teknik i kontabilitetit, i diplomuar qe 2 vite ne universitetin e prishtines. kam pervoje pune me programin bilanci, me te cilin punoj edhe aktualisht.

Menaxher biznesi – profesor (part time në fundjavë)

Pozitë pune: instruktor për mësimdhjen në kursin profesional – menaxher i ndërmarrjeve mikro dhe të vogla. aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet e larta në profilin administrim/menaxhim biznesi, marketing, ekonomi; – të ketë përvojë pune mbi 5 vite në pozita të ngjashme; – të ketë eksperiencë në mësimdhënie përbën përparësi; – të njoh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist kohe e pjesshme

Njoftime pune ekonomist kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane