Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Internship (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Internship

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen vajza per internship ekonomik

Shqipëri
Fare impresa, zyre ligjore dhe kontabel eshte duke kerkuar per vajza, studente ose jo, qe duan te kryejne praktiken e punes (internship) 3 mujor. per me teper na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com!

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist internship

Njoftime pune ekonomist internship dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane