Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Full Time turni 2-te (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Full Time turni 2-te

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune financier/e-ekonomist/e

MR Courier

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania mr.courier , kompani qe operon ne fushen e transportit sherbimeve postare dhe logjistike kerkon te punesoje : 1. ndihmes financier/e me kohe te plote – te kete njohuri ne fushen e finances dhe kontabilitetit – te kete njohuri te programit financa 5 – te dije te perdore paketen baze te ms office (word , excel..) – te kete eksperie...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist full time turni 2 te

Njoftime pune ekonomist full time turni 2 te dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane