Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Ndërtim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

ekonomist - Ndërtim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fshati gjelber hap konkurs per 4 vende pune

FSHATI GJELBER

-
Gjakovë, Kosovë
Fshati gjelbër kërkon profesionistë që t’i bashkangjiten ekipës në këto pozita: - menaxher/e i shitjes në sektorin e ndërtimit - arkitekt/e - ekonomist/e - inxhinier/e ndërtimi -- të gjithë të interesuarit të dërgojnë cv: [email protected] afati për aplikim deri më 1 korrik

Ntp “lami glass'' shpall konkurs pune ( 9 vende)

NTP “Lami Glass''

-
Prizren, Kosovë
Ntp “lami glass'' fabrika e perpunimit te qelqit nga malesia e vogel, rahovec , shpall konkurs per keto vende te lira te punes. management : menaxher gjeneral - minimum 1 vjet pervoje pune, njohje te mire te gjuhes angleze (b2 (upper-intermediate english) administrata : ekonomist/e 550€ arkitekt /e (te kete njohuri ne programet archicad, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist ndertim

Njoftime pune ekonomist ndertim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane