Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Inxhinier ndertimi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Inxhinier ndertimi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofertë pune

DECON shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojmë: puntor/e dhe praktikant/e në këto pozita: inxhinier/e të elektroteknikës inxhinier/e të maqinerisë ekonomist/e teknik i elektroteknikës teknik i maqinerisë ndihmës teknik mirëmbajtës i objektit - personat me përvojë pune kan përparësi. dërgojeni cv në: [email protected] ose kontaktoni në whatsapp: 049 773 594. lokacioni: magjist...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist inxhinier ndertimi

Njoftime pune ekonomist inxhinier ndertimi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane