Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Ekonomi dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 151 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi në duapune.com,përveç portalit të punësimit, ne ofrojmë kërkim ekzekutiv mjaft konkurrues dhe profesional dhe një shërbim profesional të headhunting për të gjetur personel të specializuar në nivele të larta menaxheriale dhe në nivele drejtuese për klientët tonë. ekspertiza jonë në këtë fushë bazohet në një kuptim të plotë të in...

Ekonomist

4 A-M SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqeria 4a-m shpk me objekt veprimi në fushën e ndërtimit, projektimit edhe zbatimit kerkone te punesoj ekonomist /financier. detyrat mbajtja, kontrolli dhe rakordimi i te gjithe dokumentacionit financiar te kompanise sipas legjislacionit ne fuqi. mbajtjen e mardhenieve me institucione te ndryshme, si qkb, drejtoria e tatimeve...

Ekonomist magazine

Gener 2 sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ekonomist magazine ne tirane dhe lezhe. detyrat proceson te gjitha hyrjet dhe daljet e artikujve ne magazine ne perputhje me rregullat dhe procedurat e kompanise dhe konform dokumentacionit perkates; siguron qe magazina te perdoret ekskluzivisht per ruajtjen e inventarit, me akses te kufizuar; ben verifikimet perkatese te mallr...

Ekonomist (m)

Vertigo Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Shoqeria “vertigo shpk” shpall pozicionin vakant ekonomist (m). kerkesat: 1. te kete mbaruar arsimin e larte per ekonomik. 2. te jete i pergjegjshem dhe i shkathet ne pune. 3. mosha e kerkuar eshte deri ne 30 vjec. 4. njohja e programit alpha web. kompania ofron: 1. kushte shume te mira pune. 2. ambjent miqesor. 3. page konkuruese. te gji...

Ekonomist/e durres

Mektrin Motors

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi mektrin motors sh.p.k, prej 16 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. përfaqësuesi zyrtar i markave premium jaguar & land rover, volvo cars, volvotrucks, renault trucks dhe volvo penta eshte ne kerkim te "ekonomist/e". me poshte detyrat kryesore dhe kualifikimet qe duhet te kete kandidati: detyrat rregjistrimi periodik i f...

Kërkohet kontabilst/ekonomist

V3ing

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojmë ndihmës kontabilst/e vendi:magj.prishtinë-ferizaj kandidati/ja duhet ti ketë keto aftesi: te ketë njohuri rreth programeve te kontabilitetit, te ketë njohuri rreth paketes microsoft office, te jetë njohes i gjuhes angleze te jetë i/e qertifikuar në ketë fushë pervoja e punes dhe qertifikimet janë një përparësi vërejtje: cv-ja le ...

Durres kerkohet ekonomist (m) junior - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomisti (m) junior ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te jete njohes shume i mire i italishtes -te kete mbaruar universitetin ne deget ekonomike -te jete njohes shume i mire i paketes microsoft office -te kete disponibilitet te menjehershem -te ...

Ekonomist/e durres (kompani prodhimi)

ep & partners consultancy shpk

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi eppc albania kërkon një ekonomist/e, për një kompani të konsoliduar dhe serioze prodhimi (fason) me seli operative në durrës. detyrat puna do të konsistoj në disa aspekte brenda departamentit të financës si: arka-banka; regjistrim i blerjeve; pagesa; furnitorë; dogana; taksa dhe pagesa ndaj palëve të treta; import-export etj. k...

Ekonomist/e & asistent/e zyre

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një kompanie të rëndësishme italiane, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithash...

Te stela resort kërkon të punësojë : ‘ ndihmes ekonomist/e “

Te Stela Resort

-
Tiranë, Shqipëri
Te stela resort kërkon të punësojë : ‘ ndihmes ekonomist/e “ detyrat dhe pergjegjesite – realizon regjistrimet periodike të të gjitha faturave (shitje blerje) të çdo muaji, librat e shitjes, librat e blerjes dhe rakordimin e tyre. – regjistron dokumentat e bankës si dhe të bën ndjekjen e tyre. – ndihmon arkën për rakordimet. – ndihmon fin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist ekonomi dhe financa

Njoftime pune ekonomist ekonomi dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane