Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Banka Dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Banka Dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet ekonomist/e

Gm Albania LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Gm albania llc eshte nje kompani qe merret me tregtimin e kafes quaranta ne territorin e kosoves . jemi ne kerkim te kandidateve te pershtatshem per pozicionin e lire te punes ne kompani , ekonomist/e me pervoje ne kte fushe . pergjegjesit : -hedhja e te gjitha te dhenave ne sistem. -mbajta konstante e marredhenieve me menaxheret e ndrysh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist banka dhe financa

Njoftime pune ekonomist banka dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane