Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arketar (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Arketar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e junior (arketare)

LUFRA

-
Lushnjë, Shqipëri
Përshkrimi lufra shpk, e krijuar mbi 29 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vend. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin. aktualisht, per zyrat e lushnje kërkon të punësojë një ekonomist...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist arketar

Njoftime pune ekonomist arketar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane