Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vlore, ofroj vend pune ekonomist/e

EURO FERRIES V

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist/e te interesuarit te dergojne cv ne e-mail: adm@euro-ferries.com + apliko

Punësim në palasë-do jemi të parët që hapim sezonin

Vlorë, Shqipëri
Sambass palas : kerkojm keto pozicjone, 1-shef kuzhine me eksperienc ne produkete deti 2-6 ndimes kuzhine 3-5 punonjes per supermarket 4- 1pergjegjes ne supermarket 5- 1 ekonomist /e ose finacier/e me minimumin 2 vite eksperienc 6- 2 bartender per cocktails 7- 10 kamarier me eksperienc ofrohen rrogat me te larta, te gjitha shpenzimet e je...

Magazinier/e

EMPIRE BEACH RESORT

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi përshkrimi: empire beach resort, një nga kompanitë lider në fushën e turizmit (dhërmi), " kërkon: magazinier/e detyrat ky pozicion ka përgjegjësinë për të menaxhuar dhe kryer çdo proces që lidhet me magazinën qendrore të kompanisë ne qytetin e sarandës . detyra kryesore e magazinierit është të kontrollojë të gjitha produktet që...

Sambass resort kerkon te zgjeroje staf

Vlorë, Shqipëri
Sambass resort kerkon te zgjeroje staf. - punonjese pastrimi per zyra shtepi dhe vila dhe qendra tregtare - kuzhinier/e - barista - kamarier/e i pare per restorantin - kasiere dhe kasier - financier ekonomist ose ekonomiste 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Sambass resort kerkon te zgjeroje staf

Vlorë, Shqipëri
Sambass resort kerkon te zgjeroje staf. - punonjese pastrimi per zyra shtepi dhe vila dhe qendra tregtare - kuzhinier/e - barista - kamarier/e i pare per restorantin - kasiere dhe kasier - financier ekonomist ose ekonomiste 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist vlore

Njoftime pune ekonomist vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane