Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 144 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ndihmes ekonomist

Rametal

-
Tiranë, Shqipëri
Duhet të zotërojë gjuhën angleze në të folur dhe në të shkruar. po të ketë njohuri edhe në gjuhën italiane përbën avantazh. të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të punojë në grup. të jetojë në tiranë. paga 40.000-50.000 lekë neto. pa eksperiencë të mëparshme. puna do të zhvillohet në zyrat e kompanisë në tiranë, në rrugën brigada e vii...

Ekonomist - e re

Tiranë, Shqipëri
Sv filter-technik sh.a, me qender ne tirane dhe dege ne kosove, eshte nje kompani e cila merret me tregtimin e pjeseve te kembimit dhe kerkon te punesoje nje person per pozicionin e meposhtem: pozicioni : ekonomist – kohe e plote. niveli i arsimit: bachelor niveli i experiences: 0-3 vjet orari i punes: e hene – e premte 08:00-16:00, e sht...

Ekonomist

Tiranë, Shqipëri
Kompania gral medical shpk. kerkon te punesoj ekonomist ne tirane. kriteret e pozicionit te punes: 1. arsim i larte. 2. aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 3. mosha e preferuar nen 50 vjec. 4. eksperianca te meparshe do konsiderohen si bonus. roli dhe pergjegjesite: 1. te kete njohuri shume te mirea te programit “financ 5”...

Ekonomist kontabel

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “well” sh.p.k., me zyra qendrore ne autostraden tirane – durres, pjese e alkos group albania, ne kuader te zhvillimit te metejshem te aktivitetit shpall vakant pozicionin ekonomist kontabel (niveli senior). ekonomisti (kontabel) eshte pergjegjes per pergatitjen e informacionit financiar dhe kontabilizimin e veprimeve financiare, ...

Ekonomist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon ekonomist/e me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega financë-kontabilitet). -të ketë njohuri shumë të mira të programeve financiare, në vecanti programit alpha dhe financa 5. -të ketë njohuri shumë të mira në ...

Ekonomist/e

Tiranë, Shqipëri
Kompania atdg (art and tourism development group), nje nga kompanite lider ne fushen e turizmit dhe hotelerise, me nje shtrirje te gjere ne bregdetin shqiptar. ju fton te aplikni ne pozicionin e: ekonomist / e pershkrim i pergjithshem financier/e do te punoje se bashku me ekipin ne bashkepunim te ngushte me drejtuesin e deparamentit te fi...

Ekonomist/e

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria polaris shpk eshte nje shoqeri qe operon ne fushen e ndertimit, design-it dhe tregtimit. shoqeria ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje ekonomist/e. detyrat dhe pergjegjesite kryesore: regjistrimi i faturave te blerjes dhe te shitjes; pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjes dhe shitjes ; pergjegjes per arken e shoqerise...

Kerkojme ekonomist.

Tiranë, Shqipëri
Studio kontabel " toska" kerkon te punesoj dy ekonomist (burra) prane subjekteve te cilat jane nen administrim kontabel te studios tone. te interesuarit te kene mbaruar arsimin e larte dega ekonomi-finance, te jene me ose pa eksperienc pune, pasi trajnimin do te afrohet nga studio. te interesuarit te dergojne cv ne adresen e e-mailit aqif...

Ekonomist/e

R & T shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania r&t kerkon te punesoje ekonomist/e kualifikimet: te kete perfunduar studimet e larta per finance njohuri shume te mira te programit financiar financa 5 njohuri kompjuterike njohuri te gjuhes angleze aftesi shume te mira komunikimi te kete eksperience minimumi 5 vjet ne fushen e finances. te interesuarit te dergojne cv ne adresen:...

Magazinier – ekonomist

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon magazinier – ekonomist me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega ekonomik) -të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri -të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. -te ketë eksperi...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist tirane

Njoftime pune ekonomist tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane