Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shkoder, ofrojme vend pune ekonomist/e

Lamthi Group

-
Shkodër, Shqipëri
Lamthi group , është një kompani lider në fushën e ndërtimit, termohidraulikës, teknologjisë së ujit, ndërtimit të pishinave dhe spa-ve. distributor eksluziv i shumë markave italiane dhe gjermane të njohura në gjithë botën. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar j...

Hotel & suites godija kerkon te zgjeroje staf per sezonin veror 0674148879

Shkodër, Shqipëri
🏰hotel & suites godija kerkon te punesoje: 👩‍💻ekonomist 👨‍🍳chef kuzhine 🍷banakier/e 🍾kamarier/e 🍕picier 🙍‍♀️ sanitare ▶kriteret: -eksperience e meparshme pune ne sektorin e turizmit -fleksibilitet oraresh -perkushtim ndaj ambjentit te punes dhe klientit ▶ofrohet: - paga e kenaqshme -kushte te mira pune -fjetje, akomodim dhe ushqi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist shkoder

Njoftime pune ekonomist shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane