Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(2)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Hotel butrinti kërkon staf për sezonin e ri turistik

Sarandë, Shqipëri
. hotel butrinti në sarandë kërkon staf për sezonin e ri turistik në këto pozicione pune: – ekonomist/e – recepsionist/e – magazinier – banakier/e dhe kamarier/e bari – kuzhinier me eksperiencë – ndihmës-kuzhinier/e – kamarier/e restoranti – pjatalarëse – sanitare të interesuarit të kontaktojnë në 069 205 7360

Bougainville bay kërkon të punësojë përgjegjës finance, ekonomiste dhe arkëtare

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa eshte ne kerkim te: – përgjegjës/e finance – ekonomist/e – arkëtar/e të interesuarit të dergojnë cv-ne tuaj ne adresen e emailit: [email protected] ose të kontaktojnë ne numrin e telefonit: +355686082912

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist sarande

Njoftime pune ekonomist sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane