Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

Hidro Mentori sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Hidro mentori sh.p.k me seli në prishtinë shpallë konkurs për pozitën: ekonomist/e përshkrimi ekonomisti/ja duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjithaaspektet e faturimit, regjistrimit, kontabilizimit dhe arkëtim - pagesave nga klientëtdhe furnitorët në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara ngakompania. organizon, udhë...

Kerkoj pune

kerkoj pune

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune si ekonomist, kalkulant, kontabilist nga shtepia me orar: e hene - shtune 20-23 e diel 10 - 20 jam teknik i kontabilitetit, i diplomuar qe 2 vite ne universitetin e prishtines. kam pervoje pune me programin bilanci, me te cilin punoj edhe aktualisht.

Ofertë pune

DECON shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojmë: puntor/e dhe praktikant/e në këto pozita: inxhinier/e të elektroteknikës inxhinier/e të maqinerisë ekonomist/e teknik i elektroteknikës teknik i maqinerisë ndihmës teknik mirëmbajtës i objektit - personat me përvojë pune kan përparësi. dërgojeni cv në: [email protected] ose kontaktoni në whatsapp: 049 773 594. lokacioni: magjist...

Head of internal audit - e re

KosInvest

-
Prishtinë, Kosovë
Kosinvest is requiring: head of internal audit kosinvest microfinance institution licensed by the central bank of kosovo, as part of the vision fund international group, which operates in 28 countries of the world, through loans, is committed to “improving the lives of low-income families and supporting development projects of communities...

Praktikante me pagesë për kontabilitet - e re

Tax Advisors

-
Prishtinë, Kosovë
Praktikante me pagese ne kompani te kontabilitetit. kerkesat: te kete te perfunduar fakultetin apo studente ne vitin e fundit ne drejtimet banka, financa dhe kontabilitet. te jete studente ne scaak apo ikaf, jo kerkese e domosdoshme. te kete njohuri te punes me kompjuter, perparesi njohurite me programet lokale te kontabilitetit. kanditat...

Menaxher biznesi – profesor (part time në fundjavë)

Pozitë pune: instruktor për mësimdhjen në kursin profesional – menaxher i ndërmarrjeve mikro dhe të vogla. aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet e larta në profilin administrim/menaxhim biznesi, marketing, ekonomi; – të ketë përvojë pune mbi 5 vite në pozita të ngjashme; – të ketë eksperiencë në mësimdhënie përbën përparësi; – të njoh...

Financier/kontabilist me orar tplot

TRAVEL BIBA PR SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Financier/e me pervoje pune. mund te kontaktoni ne numrin 049668479 ne viber dhe whatsapp. hane-shtune 10:30-18:30

Medcargo kosovo llc, finance – junior accountant

MEDCARGO KOSOVO LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Medcargo kosovo llc, finance – junior accountant we are looking for bsc graduate of finance, or business administration, or other relevant studies, for the position of “junior accountant” for our office in kosovo, prishtina, a well-established office providing services to the first in the world liner(container) shipping company. in this p...

Junior accountant

Medcargo Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Medcargo kosovo llc, finance – junior accountant we are looking for bsc graduate of finance, or business administration, or other relevant studies, for the position of “junior accountant” for our office in kosovo, prishtina, a well-established office providing services to the first in the world liner(container) shipping company. in this p...

Accounting executive

BRITISH AMERICAN TOBACCO KOSOVO

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for the accounting executive in our office in prishtina! we are in need for someone with strong accounting skills, detail-oriented approach and high ethical values. since you would be providing important data services and communication to colleagues and stakeholders on a daily basis, interpersonal skills are an essential re...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist prishtine

Njoftime pune ekonomist prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane