Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Faturist

Ejona Sh.P.K

-
Pejë, Kosovë
Kompania ejona me seli ne peje, kerkon 1 faturist. detyrat • regjistron të hyrat dhe daljet e kompanisë; • bën porosinë e mallrave kualifikimet • ekonomist • përvojë pune minimum 1 vit në shitje/faturim; • njohja e programeve te ms office(excel, word etj.) • njohja e programit te kontabilitetit • patentë shoferi (kategoria b). te interesu...

Zyrtar i kolektimeve, zyrtar ligjor, praktikant - e re

Debt loan recovery shpk – dlr ёshtё kompania e parё nё kosovё e specializuar nё ofrimin e shёrbimeve tё ndryshme pёr banka, institucione mikrofinanciare dhe të tjera. ne ofrojmë mundësi angazhimi të kandidatёve të motivuar dhe të interesuar për zhvillim personal dhe tё karrierёs pёr individё me ambicie, profesionalizёm dhe pёrkushtim pёr ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist peje

Njoftime pune ekonomist peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane