Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punonj zyra e dedshiruar - ekonomist

Lushnjë, Shqipëri
Fabbrica italiana di scarpe sita a lushnje, cerca un impiegato/a per ufficio per le seguenti mansioni: - gestione contabilità primaria - tenere dati di produzione in formato elettronico - gestire rapporti con gli uffici dello stato - comunicare con clienti e fornitori in loco ed all'estero il candidato/a deve avere i seguenti requisiti: -...

Financier/e kostosh

Lufra shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Lufra shpk, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin, aktualisht kërkon të punësojë një financier/e per kostot per zyrat ne lush...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist lushnje

Njoftime pune ekonomist lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane