Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e në departamentin e financave - e re

Beta Group

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs zyrtar/e n ë departamentin e financave detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: pranon dhe përpunon porositë, dhe siguron fakturimin e kompletuar dhe të saktë të të gjitha porosive; kryen llogaritje të zakonshme për të prodhuar analiza dhe raporte; përgaditja dhe mirëmbajtja e cmimeve të kompanisë; ruajtja dhe përditësimi i bazës së të...

Zyrtar/e në departamentin e financave - e re

Beta Group

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs zyrtar/e n ë departamentin e financave detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: pranon dhe përpunon porositë, dhe siguron fakturimin e kompletuar dhe të saktë të të gjitha porosive; kryen llogaritje të zakonshme për të prodhuar analiza dhe raporte; përgaditja dhe mirëmbajtja e cmimeve të kompanisë; ruajtja dhe përditësimi i bazës së të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist lipjan

Njoftime pune ekonomist lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane