Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/menaxher

Lezhë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist/menaxher page e diskutueshme transporti i siguruar nga kompania toma oil -rreshen numer telefoni : pozicione te tjera: kuzhinier/e , banakier/e , shites/e dyqani , punonjes karburanti. afati i fundit i aplikimit: 12/12/2024 21:02

Lezhe, ofroj vend pune ekonomist

Lamthi shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Lamthi business.shpk., nje kompani lider ne fushen e ndertimit, termohidraulikes, teknologjise se ujit, pishinave dhe spa. distributor eksluziv i shume markave italiane dhe gjermane te njohura ne gjithe boten. kerkon te rekrutoj staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit. ne fokusin tone primar jane komunikimi,...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist lezhe

Njoftime pune ekonomist lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane