Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lezhe, ofroj vend pune ekonomist

Lamthi shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Lamthi business.shpk., nje kompani lider ne fushen e ndertimit, termohidraulikes, teknologjise se ujit, pishinave dhe spa. distributor eksluziv i shume markave italiane dhe gjermane te njohura ne gjithe boten. kerkon te rekrutoj staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit. ne fokusin tone primar jane komunikimi,...

Shoqeria sukaj sh.p.k kerkon te zgjeroje staf

Lezhë, Shqipëri
▶shoqeria sukaj sh.p.k kerkon te zgjeroje stafin ne rrethin e lacit -pozicioni ekonomist/ekonomiste 👉🏻kerkesat 🔷te jete njeri i komunikueshem, i pergjegjshem dhe i afte per te punuar 🔷te kete njohuri per programet kompjuterike ms office, exel, bilanc 👉🏻kompania ofron: 🔷kushte te kenaqshme pune 🔷transport i garantuar 💷paga e kenaq...

Ekonomiste

I.N.C.A shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit. pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, inca ka zgjeruar aktiv...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist lezhe

Njoftime pune ekonomist lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane