Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Korçë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - Korçë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Korce, kerkoj nje vend pune ekonomist

Vangjush Cerepi

-
Korçë, Shqipëri
Kerkoj nje vend pune ekonimst me kohe te plote ose te pjeseshme ne vartesi te kerkese ofertes. per biznesin e madh,me xhiro vjetore mbi 14.000.000 lek ofroj berjen e ketyre proceseve: 1. mbajtja e kontabilitetit sipas standarteve te kerkuara . 2. rregjistrimi i faturave te blerjeve dhe shitjeve e raportimi ne dpt. 3. ndjekja e klienteve d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist korce

Njoftime pune ekonomist korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane