Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Kavajë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - Kavajë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Golem, ofroj vend pune ndihmes ekonomist

Hotel Flower

-
Kavajë, Shqipëri
Flower hotel& spa ne golem, kavaje eshte ne kerkim te kandidateve te pershatshem per pozicionin: ndihmes ekonomist/e ne hoteleri kriteret e punes per kandidatet: - te kete mbaruar studimet ne degen finance ose te tjera te ngjashme - njohuri te avancuara te programit microsoft office - te njohe programin alpha business/ financa 5 - te kete...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist kavaje

Njoftime pune ekonomist kavaje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane