Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjirokastër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Gjirokastër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore finance

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje, operator njesie per qytetin e gjirokastres. aftesite dhe kualifikimet: *te kene perfunduar arsimin e larte. *te kete eksperience pune. *te kete fleksibilitet ne orare. *te jene zoterues te paketes microsoft office . *te kene aftesi komunikimi. *te kete aftesi organizuese. te ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist gjirokaster

Njoftime pune ekonomist gjirokaster dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane