Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjilan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Gjilan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatare (gjilan, vushtrri, malishevë, podujevë)

Kadiu Group

-
Gjilan, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 26 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitën: arkatare per qytetin gjilan, vushtrri, malishevë, podujeve : kriteret: te jete e moshes 23-35 vjec. te kete ars...

Punonjes dixhitalizimit

Swissbrem GmbH

-
Gjilan, Kosovë
Ne kemi nevojë për punonjës që mund të dixhitalizojnë rrjetin tonë. ne jemi një kompani zvicerane që po fiton gjithashtu një terren në kosovë. ju nuk keni nevojë për ndonjë përvojë profesionale, thjesht motivim, njohuri për pc dhe anglishten si gjuhë e dytë

Punonjes dixhitalizimit

Swissbrem GmbH

-
Gjilan, Kosovë
Ne po kërkojmë punonjës që mund të dixhitalizojnë rrjetin tonë. ju nuk keni nevojë për ndonjë përvojë profesionale, vetëm motivim për të mësuar gjëra të reja dhe për të bërë një ndryshim. a keni aftësi për pc dhe flisni anglisht? pastaj aplikoni. ne jemi një kompani zvicerane ne kosove.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist gjilan

Njoftime pune ekonomist gjilan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane