Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjakovë (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fshati gjelber hap konkurs per 4 vende pune

FSHATI GJELBER

-
Gjakovë, Kosovë
Fshati gjelbër kërkon profesionistë që t’i bashkangjiten ekipës në këto pozita: - menaxher/e i shitjes në sektorin e ndërtimit - arkitekt/e - ekonomist/e - inxhinier/e ndërtimi -- të gjithë të interesuarit të dërgojnë cv: [email protected] afati për aplikim deri më 1 korrik

Zyrtar/e ligjor/e, zyrtar/e i/e kolektimeve, praktikant/e

Debt Loan Recovery

-
Gjakovë, Kosovë
Debt loan recovery shpk – dlr ёshtё kompania e parё nё kosovё e specializuar nё ofrimin e shёrbimeve tё ndryshme pёr banka, institucione mikrofinanciare dhe të tjera. ne ofrojmë mundësi angazhimi të kandidatёve të motivuar dhe të interesuar për zhvillim personal dhe tё karrierёs pёr individё me ambicie, profesionalizёm dhe pёrkushtim pёr ...

Kryeshef ekzekutiv (1), zyrtar kryesor financiar dhe i thesarit (1)

K.R.U Gjakova

-
Gjakovë, Kosovë

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist gjakove

Njoftime pune ekonomist gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane