Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fier, ofroj vend pune ekonomist/e

Xhejsana

-
Fier, Shqipëri
Klubi futbollistik apolonia është një klub shqiptar i qytetit të fierit. *apolonia*është krijuar në vitin*1925*me emrin ks apolonia si një klub shumë-sportesh. emri i skuadrës vjen nga rrënojat e qytetit të lashtë apolonia, vendin e të cilit sot e zë qyteti i fierit. klubi futbollistik apolonia, kerkon te punesoje: ekonomist/e detyrat adm...

Fier, ofroj vend pune te ndyshme

DRIZA SHPK

-
Fier, Shqipëri
Driza shpk ofron vende pune si: - ekonomist - ekonomiste - specialist informatike (it) te interesuarit duhet te jene te moshes mbi 25 vjec, te jene te diplomuar ne fushen perkatese ku ofrohet vendi i punes, te jene me eksperience pune mbi 2-vjet. te gjithe te interesuarit te dergojne cv-te ne adresen e emailit driza.zyre@yahoo.com falemin...

Fier, ofroj vend pune ekonomiste - e re

Apolumil Sky shpk

-
Fier, Shqipëri
Shoqeria apolumil sky shpk, me seli ne fier dhe me nje eksperience 26 vjecare ne tregtimin e aluminit dhe aksesoreve te tij kerkon te punesoje nje ekonomist/e. aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-te kete mbaruar fakultetin ekonomik, 2-te kene njohuri kompjuterike shume te mira te programit financa 5 , paketes office etj 3-te zo...

Financier/e fier - e re

LUFRA

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi lufra shpk, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin, aktualisht kërkon të punësojë një financier/e per zyrat ne lush...

Specialist debt collection

Partner.al

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi partner kerkon per nje klient prestigjoz ne fushen e finances, specialist debt collection ne qytetin e fierit. detyrat kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: të kenë diplome të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; të kenë njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit; të kenë aftësi të mira komuniku...

Specialiste finance fier

Eurolab Internacional Grup

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne shqiperi, shpall vakant pozicionin:specialiste finance-fier detyrat detyrat dhe pergjegjesite •kontroll i librit te blerjeve/shitjeve. •rakordimi i furnitoreve. •perllogaritja e kostove te produkteve. •rakordimi i kartelave te k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist fier

Njoftime pune ekonomist fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane