Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kontabilist/e - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj, është në kërkim të personave entuziast dhe kreativ për plotësimin e pozitës: kontabilist/e (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë mirëmbajtjen e regjistrimeve komplete të transaksioneve financiare të ndërmarra sipas parimeve të përgjithshme llogari mbajtëse, me udhëzime nga kontabilistët; verifikimin e...

Kontabilist/e - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj, është në kërkim të personave entuziast dhe kreativ për plotësimin e pozitës: kontabilist/e (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë mirëmbajtjen e regjistrimeve komplete të transaksioneve financiare të ndërmarra sipas parimeve të përgjithshme llogari mbajtëse, me udhëzime nga kontabilistët; verifikimin e...

Kontabilst/e

HITI Kamina

-
Ferizaj, Kosovë
Hiti kamina në koshare-ferizaj shpall konkurs për kontabilist/e. detyrat dhe kualifiket e nevojshme: - të ketë të përfunduar fakultetin ekonomik (kontabilitet) - të ketë përvojë pune në kontabilitet së paku 2 vite. - kordinon dhe është përgjegjës për regjistrimin e dokumentacionit të kontabilitetit. -përgadit deklarimin e tvsh-së, tatimev...

Buchhalter/in

BEO L.L.C

-
Ferizaj, Kosovë
Für einen von unseren kunden suchen wir eine/n buchhalter/in mit volgendem profil: vollzeit 40std. erfahrung in buchhaltung, mitarbeit bei der finanzbuchhaltung gute kenntnisse in datev und ms-office selbstständige und sorgfältige arbeitsweise engagement, eigeninitiative gute deutschkenntnisse erstellung von jahresabschlüssen kontenabstim...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist ferizaj

Njoftime pune ekonomist ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane