Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomis/e

Elbasan, Shqipëri
Daylux shpk, lider ne tregun e bojerave ne shqiperi kerkon te punesoje ekonomist/e. duhet te kete eksperience me programin financa 5. pergjegjesite perfshijne: te kryeje hyrjet dhe daljet e magazines, si dhe plotesimi i faturave te shoqerimit. nuk ka plotesimin e faturave tatimore te shitjes ne pergjegjesi. per me teper informacion kontak...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist elbasan

Njoftime pune ekonomist elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane