Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 38 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

Sanarix Sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Sanarix sh.p.k është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin ekonomist/e në durrës për t'ju bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. përgjegjësitë kryesore: • regjistrimi i faturave të blerjeve dhe shitjeve; • ndjekja e pagesave dhe detyrimeve financiare të klientëve dhe furnitorëve; • librat e blerjeve dhe shitje...

Ekonomist/e

Durrës, Shqipëri
Sanarix sh.p.k eshte ne kerkim te kandidateve te motivuar dhe te pasionuar ne pozicionin ekonomist/e ne durres per t'ju bashkuar nje ekipi te mrekullueshem. pergjegjesite kryesore: - regjistrimi i faturave te blerjeve dhe shitjeve; - ndjekja e pagesave dhe detyrimeve financiare te klienteve dhe furnitoreve; - librat e blerjeve dhe shitjev...

Ekonomist/e

Durrës, Shqipëri
Keni arsim universitar ne nje nga deget e fakultetit te ekonomise ? keni aftesi te mira komunikuese me koleget dhe eproret ? jeni i/e shkathet dhe afte per tu pershtatur me ambientin e punes. ? jeni me vendbanim ne durres apo zonen perreth. kerkoni te rriteni profesionalisht dhe financiarisht ? kompania jone nje nder shoqerite lider ne fu...

Kerkohet ekonomist/e

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gji...

Kerkohet ekonomist/e

Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gji...

Sanarix sh.p.k ekonomist/e

Sanarix Sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Sanarix sh.p.k është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin ekonomist/e në durrës për t'ju bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. përgjegjësitë kryesore: regjistrimi i faturave të blerjeve dhe shitjeve; ndjekja e pagesave dhe detyrimeve financiare të klientëve dhe furnitorëve; librat e blerjeve dhe shitjeve; rak...

Durres kerkohet ekonomist (m)

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomisti ne durres te kete eksperience pune minimalisht 2 vite njohes shume i mire i programit financiar financa 5 & excelit njohes i gjuhes italiane e hene – e premte 07:00-15:30 e shtune 07:00-14:00 paga: 60.000l neto dergo cv ne: rekrutim@progress.al telefono ...

Durres, ofrohet vend pune ekonomist - e re

PRIME ADVISORY ALBANIA SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Ofroj vend pune punonjes administrate ne fasoneri / koordinator import-export ne menyre me specifike detyrat qe do te kryhen jane: 1. administrim i dokumentacionit te brendshem te shoqerise 2. ndjekja e avancimit te prodhimit 3. pergatitja e fatures per export 4. pergatitja e dokumentacionit per praktiken doganore, import/eksport, zhdogan...

Durres, ofrohet vend pune ekonomist

BOULGENT-PLAST SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Kerkoj nje financier/e, me kohe te plote, te kete eksperience pune, te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel ose ne adresen e imail cel. : 0692021266

Ekonomist/e & asistent/e zyre

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një kompanie të rëndësishme italiane, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithash...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist durres

Njoftime pune ekonomist durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane