Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Drenas (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Drenas

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e për shërbime me klientë (arkatar/e)

FINCA Kosovo

-
Drenas, Kosovë
Zyrtar/e për shërbime me klientë (arkatar/e) dega: drenas përgjegjësitë: regjistron transaksionet e pagesave me para të gatshme nga ana e klientëve; përgatitë marrëveshjet për kredi; ndihmon departamentin e kredive gjatë procesit të shpërndarjes së kredive; përgatitë raporte javore, mujore dhe raporte të tjera sipas kërkesave nga zyra qen...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist drenas

Njoftime pune ekonomist drenas dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane