Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Berat (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - Berat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

Berat, Shqipëri
Print berat sh.p.k. me eksperience 3-vjecare ne qytetin e beratit kerkon te punesoje ekonomist/e. njohurite e kerkuara: njohje shume e mire e gjuhes italiane ( e folur dhe e shkruar), njohuri shume te mire te kompjuterit, diplome e shkolles se larte, dega ekonomik ose fusha te tjera te lidhura me te, aftesi per t'u adaptuar shpejt ndaj nd...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist berat

Njoftime pune ekonomist berat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane