Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:xhulio shpk Rinas (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - xhulio shpk Rinas

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune ekonomist

xhulio shpk Rinas

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist/e me pervoje pune ,per mbajtjen e kontabilitetit fiskal te kompanise cel. : 0682078058

Tirane, ofroj vend pune financier

xhulio shpk Rinas

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist/e me eksperience pune ( ju lutem vetem cv te personave me eksperience pune mbi 10 vite ) detyrat qe do te kryeje , te mbaje te gjithe dokumentacionin fiskal te kompanise ,te perdore mire alfa busines dhe web dhe gjuha e huaj anglisht e preferuar , ,transporti nga kompania dergo cv ne adresen xhuljoshpk@yahoo.com tel 068...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist xhulio shpk rinas

Ekonomist xhulio shpk rinas dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane