Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:evroTarget L.L.C (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - evroTarget L.L.C

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Finance officer - e re

evroTarget L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi i punës kompetenz und persönliche anforderungen: – abschluss in rechnungswesen, business administration oder in finanzbezogenen bereichen; – kenntnisse der internationalen rechnungsstandards; – zeitmanagementfähigkeiten, multitasking und priorisierung der arbeit; – deutschkenntnisse als arbeitssprache, weitere sprachkenntnisse ...

Finance officer/english

evroTarget L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi i punës finance and administration officer competence and personal requirements: -degree in accounting, business and administration or finance-related fields; -knowledge in international accounting standards; -time management skills and ability to multi-task and prioritize work ; -knowledge of english as a working language, kno...

Finance officer/deutsch

evroTarget L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi i punës kompetenz und persönliche anforderungen: - abschluss in rechnungswesen, business administration oder in finanzbezogenen bereichen; - kenntnisse der internationalen rechnungsstandards; - zeitmanagementfähigkeiten, multitasking und priorisierung der arbeit; - deutschkenntnisse als arbeitssprache, weitere sprachkenntnisse ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist evrotarget l l c

Ekonomist evrotarget l l c dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane