Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:TSTS Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - TSTS Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e në krociera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group ka hapur aplikimet për pozicionin e punës ekonomist/e në krociera -paga varion nga 1200$-1400$ -kontratë pune 8 muaj -kostoja e jetesës e mbuluar nga kompania kriteret -mosha deri ne 45 vjec -aplikantët duhet të jenë njohës të gjuhës frënge ose gjermane personat e interesuar të aplikojne nepermjet anegino-s, ose te kontaktojne ...

Ekonomist/e ne krociera

TSTS Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi tsts group ka hapur aplikimet për pozicionin e punës ekonomist/e ne krociera paga varion nga 1200$-1400$ kontratë pune 8 muaj kostoja e jetesës e mbuluar nga kompania kualifikimet kriteret mosha 18-45 vjec aplikantët duhet të jenë njohës të gjuhës frënge ose gjermane avantazh kanë personat të cilët kanë përfunduar studimet per ...

Ekonomiste

TSTS Group

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group, kerkon ekonomiste aplikantet duhet te kene mbaruar fakultetin ekonomik, te kene njohuri te programit financiar financa 5, njohurite mbi fiskalizimin dhe eksperiencat e punes perbejne avantazh. te interesuarat te dergojne cv ne adresen e email-it info@tstsgroup.com ose te telefonojne ne numrat 0672030610/ 0672030670

Ekonomiste-shitese

TSTS Group

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group shpk sapo ka hapur dyqanin e saj prane kompleksit deliorgji per produktet dhe pjeset e barkave ne stilin e boat-bar dhe kerkon te punesoje nje ekonomiste-shitese. te interesuarat te dergojne cv ne adresen e emailit info@tstsgroup.com ose te telefonojne ne 0672030610 /0697093503.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist tsts group

Ekonomist tsts group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane