Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Stella Petrol (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Stella Petrol

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent/e në kontabilitet (2) - e re

Stella Petrol

-
Gjakovë, Kosovë
Stella petrol hap konkurs për vendin e punës: asistent/e në kontabilitet (2) paga mujore: 300 euro orë pune: 6 orë lokacioni: gjakovë të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38345588533 ose të dërgoni cv në emailin: stella.gjakove@hotmail.com afati i fundit per aplikim: 19 tetor, 2021 tags stella asistent asistente...

Asistent/e në kontabilitet (2) - e re

Stella Petrol

-
Gjakovë, Kosovë
Stella petrol hap konkurs për vendin e punës: asistent/e në kontabilitet (2) paga mujore: 300 euro orë pune: 6 orë lokacioni: gjakovë të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38345588533 ose të dërgoni cv në emailin: [email protected] afati i fundit per aplikim: 19 tetor, 2021

Asistent/e në kontabilitet (2) - e re

Stella Petrol

-
Gjakovë, Kosovë
Stella petrol hap konkurs për vendin e punës: asistent/e në kontabilitet (2) paga mujore: 300 euro orë pune: 6 orë lokacioni: gjakovë të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38345588533 ose të dërgoni cv në emailin: [email protected] afati i fundit per aplikim: 19 tetor, 2021 tagged as: asistent, asistente, financa...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist stella petrol

Ekonomist stella petrol dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane