Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Spitali Italian Salus (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

ekonomist - Spitali Italian Salus

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tiranë, ofrohet vend pune ekonomist/e

Spitali Italian Salus

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon ekonomist/e me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega finance- kontabilitet). -të ketë njohuri shumë të mira të programeve financiare, ne vecanti programit alpha dhe financa 5. -të ketë njohuri shumë të mira në...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist/e

Spitali Italian Salus

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon ekonomist/e me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega finance-kontabilitet). -të ketë njohuri shumë të mira të programeve financiare, në vecanti programit alpha dhe financa 5. -të ketë njohuri shumë të mira në ...

Tirane, ofrohet vend pune, magazinier - ekonomist

Spitali Italian Salus

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon magazinier - ekonomist me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega ekonomik) -të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri -të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. -te ketë eksperi...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist/e për menaxhimin e barit

Spitali Italian Salus

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon ekonomist/e për menaxhimin e barit: të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega menaxhim- biznes), të ketë njohuri shumë të mira të programeve financiare, të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri të mjaftueshme në progra...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist spitali italian salus

Ekonomist spitali italian salus dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane