Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Sanarix Sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

ekonomist - Sanarix Sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

Sanarix Sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Sanarix sh.p.k është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin ekonomist/e në durrës për t'ju bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. përgjegjësitë kryesore: • regjistrimi i faturave të blerjeve dhe shitjeve; • ndjekja e pagesave dhe detyrimeve financiare të klientëve dhe furnitorëve; • librat e blerjeve dhe shitje...

Sanarix sh.p.k ekonomist/e

Sanarix Sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Sanarix sh.p.k është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin ekonomist/e në durrës për t'ju bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. përgjegjësitë kryesore: regjistrimi i faturave të blerjeve dhe shitjeve; ndjekja e pagesave dhe detyrimeve financiare të klientëve dhe furnitorëve; librat e blerjeve dhe shitjeve; rak...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist sanarix sh p k

Ekonomist sanarix sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane