Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Salus.tirana (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Salus.tirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e - e re

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon ekonomist/e me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega finance- kontabilitet). -të ketë njohuri shumë të mira të programeve financiare, në vecanti programit alpha dhe financa 5. -të ketë njohuri shumë të mira në...

Ekonomist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon ekonomist/e me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega finance-kontabilitet). -të ketë njohuri shumë të mira të programeve financiare, në vecanti programit alpha dhe financa 5. -të ketë njohuri shumë të mira në ...

Magazinier – ekonomist

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon magazinier – ekonomist me karakteristikat si më poshtë: -të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse (preferohet dega ekonomik) -të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri -të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. -te ketë eksperi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist salus tirana

Ekonomist salus tirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane