Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:SH-LO (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - SH-LO

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shoqeria sh-lo shpk, kerkon ekonomist me eksperience

SH-LO

-
Shqipëri
Shoqeria sh-lo shpk, kerkon ekonomist me eksperience. kualifikime/ kërkesa: të jetë e diplomuar në një nga degët e fakultetit të ekonomisë të ketë mbi 5 vjet eksperience pune si ekonomist te ketë njohuri te plota dhe te konsoliduara per platformen selfcare, deklarimet dhe mbyllje bilanci të ketë njohuri të programit financa 5 të jetë e pë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist sh lo

Ekonomist sh lo dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane