Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:R & T shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - R & T shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

R & T shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania r&t kerkon te punesoje ekonomist/e kualifikimet: te kete perfunduar studimet e larta per finance njohuri shume te mira te programit financiar financa 5 njohuri kompjuterike njohuri te gjuhes angleze aftesi shume te mira komunikimi te kete eksperience minimumi 5 vjet ne fushen e finances. te interesuarit te dergojne cv ne adresen:...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist r t shpk

Ekonomist r t shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane