Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Profesionisti Recruitment Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Profesionisti Recruitment Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e-faturist/e

Agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti lider në treg në fushën e arredimit, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës ekonomist/e-faturist/e detyrat dhe përgjegjësitë: regjistron faturën e tvsh në bazë të ofertës së shitjes të përpiluar në f5 duke komunikuar me menaxherin e shitjes apo arkitektin në mom...

Tirane, ofroj vend pune data entry (ekonomik)

Agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti të specializuar në ofrimin shërbimeve të kontabilitetit për tregun italian, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës data entry (ekonomist). përshkrimi i punës: zhvillimi dhe mbajtja e parimeve dhe proçedurave të kontabilitetit nëpërmjet hedhjes dhe regjistrimit t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist profesionisti recruitment agency

Ekonomist profesionisti recruitment agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane