Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Profesionisti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Profesionisti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomiste (f)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti në emër të klientit, ka startuar procesin e rekrutimit për pozicionin vakant ekonomiste (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. detyrat dhe përgjegjësitë: - azhornim kontabël i arkës dhe i bankës; - azhornim kontabël i blerjeve, për blerjet brenda vendit dhe për importet; - azhornim kon...

Koordinatore zyre(preventivuese) (f)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti në emër të klientit, ka startuar procesin e rekrutimit për pozicionin vakant koordinatore zyre(preventivuese) (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. përmbledhje e pozicionit: për të pasur sukses në këtë rol, kanditati duhet të ketë njohuri dhe aftësi të mira në organizimin e departamen...

Shefe finance (f)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti pjesë e çelësi media group , në emër të klientit tonë, po kërkon një kandidat potencial për pozicionin shefe finance (f) për t'u bashkuar me biznesin e tyre në zgjerim. menaxheria e financës është përgjegjese për drejtimin e të gjitha aspekteve financiare dhe fiskale të operacioneve në kompani. drejton,...

Profesionisti shefe finance (f)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti pjesë e çelësi media group, në emër të klientit tonë, po kërkon një kandidat potencial për pozicionin shefe finance (f) për t'u bashkuar me biznesin e tyre në zgjerim. menaxheria e financës është përgjegjese për drejtimin e të gjitha aspekteve financiare dhe fiskale të operacioneve në kompani. drejton, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist profesionisti

Ekonomist profesionisti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane