Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Partner Ballkanik shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

ekonomist - Partner Ballkanik shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist

Partner Ballkanik shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë ekonomist. detyrat ekonomistja do te jete pergjegjes per: • regjistrim i te dhenave ditore ne programin alpha web. • organizimi i dokumentacionit. • kontrolli i pagesave në format e ndryshme si cash, bankë, voucher dhe mënyra të tjera pagese • raporte të ndryshme të kërkuara nga mena...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist partner ballkanik shpk

Ekonomist partner ballkanik shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane