Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:NEXUM AL SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - NEXUM AL SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist finance / kontabilist

NEXUM AL SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Studio kontabiliteti “ nexum al shpk” aktualisht është duke rekrutuar specialistë finance/kontabilistë përgjegjësitë kryesore: kontabilizimi i faturave të shitjes dhe blerjes për shpenzime dhe të ardhura. hedhja e veprimeve me bankat dhe arkën. kontabilizime t ë pagave rakordime periodike të furnitorëve/klientëve/llogarive të ndryshme kon...

Specialist finance / kontabilist

NEXUM AL SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Studio kontabiliteti “ nexum al shpk” ,aktualisht është duke rekrutuar specialistë finance/kontabilistë përgjegjësitë kryesore: kontabilizimi i faturave të shitjes dhe blerjes për shpenzime dhe të ardhura. hedhja e veprimeve me bankat dhe arkën. kontabilizime t ë pagave rakordime periodike të furnitorëve/klientëve/llogarive të ndryshme ko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist nexum al shpk

Ekonomist nexum al shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane