Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Marina Bay (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

ekonomist - Marina Bay

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane “valona konstruksion”shpk kerkon te punesoje financier-e paga 100’000 leke

Marina Bay

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane “valona konstruksion”shpk kerkon te punesoje financier-e paga 100’000 leke detyrat 1) te mbaje te gjitha koresponsdencat me organet tatimore, me institucionet shteterore per pjesen financiare. 2) te njohe dhe perdore shume mire progranin alfa web, paketa microsoft office. 3) raport ditore per te gjithe transaksionet bankare, hedhje...

“marina bay” vlore kerkon staf

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: 1 dite pushim/jave; 8 ore pune/dite; transport falas; page e mire; mundesi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist marina bay

Ekonomist marina bay dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane