Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:MEGATEK S.A (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - MEGATEK S.A

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Auditor (departamenti i audit të brendshëm)

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Historiku megatek, hipermarketi më i madh i tipit “do it yourself” në shqipër i, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë , po kërkon të punësojë : auditues/e detyrat dhe pergjegjesite: auditon dhe vlerëson veprimtarinë e kompanisë sipas proceseve dhe njësive të veçanta, me qëllim përcaktimin e përputhshmërisë me politikat e shoqërisë, a...

Auditues i brendshem

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania fashion avenue & mercato po kërkon të punësojë: auditues i brendshem detyrat dhe përgjegjësitë: · auditon dhe vlerëson veprimtarinë e kompanisë sipas proceseve dhe njësive të veçanta, me qëllim përcaktimin e përputhshmërisë me politikat e shoqërisë, aktet ligjore, procedurat dhe rregulloret e brendshme. · njeh të gjitha manualet ...

Specialiste inventari

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Specialiste inventari kualifikimet dhe aftësitë e kërkuara: edukimi: master ne finance-kontabilitet eksperiencë pune: eksperience pune ne pozicione te ngjashme, jo me pak se 2-3 vjet. aftësite: . aftesi shume te mira analitike. aftesi per te punuar ne grup, aftesi shume te mira komunikuese. aftesi per te mbajtur konfidencialitetin ne lidh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist megatek s a

Ekonomist megatek s a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane