Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Klubi i Prodhuesve të Kosovës (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Klubi i Prodhuesve të Kosovës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e për financa dhe administratë

Klubi i Prodhuesve të Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Institucioni: klubi i prodhuesve të kosovë kosovës titulli i vendit të punës: zyrtar për financa dhe administratë paga bruto: € orari i punës: 40 orë në javë (orar të plotë) kohëzgjatja e kontratës: me kohë të caktuar, me mundësi vazhdimi përshkrimin e pozitës- zyrtar/e për financa dhe administratë rreth klubit të prodhuesve të kosovës kl...

Zyrtar/e për financa dhe administratë

Klubi i Prodhuesve të Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Institucioni: klubi i prodhuesve të kosovë kosovës titulli i vendit të punës: zyrtar për financa dhe administratë paga bruto: € orari i punës: 40 orë në javë (orar të plotë) kohëzgjatja e kontratës: me kohë të caktuar, me mundësi vazhdimi përshkrimin e pozitës- zyrtar/e për financa dhe administratë rreth klubit të prodhuesve të kosovës kl...

Zyrtar/e për financa dhe administratë

Klubi i Prodhuesve të Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Institucioni: klubi i prodhuesve të kosovës titulli i vendit të punës: zyrtar për financa dhe administratë paga bruto: € orari i punës: 40 orë në javë (orar të plotë) kohëzgjatja e kontratës: me kohë të caktuar, me mundësi vazhdimi përshkrimin e pozitës- zyrtar/e për financa dhe administratë rreth klubit të prodhuesve të kosovës klubi i p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist klubi i prodhuesve te kosoves

Ekonomist klubi i prodhuesve te kosoves dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane