Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:KODRA E KUAJVE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - KODRA E KUAJVE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

KODRA E KUAJVE

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi resorti “kodra e kuajve” kerkon te punesoje: ekonomist/e detyrat detyrat: te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (fatura, arka, banka). te pergatise raportet periodike financiare. te mbaje marredheniet me furnitoret. te rakordoje me klientet, furnitoret. analiza te ardhurash dhe shpenzimesh. kualifikimet kualifikimet; t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist kodra e kuajve

Ekonomist kodra e kuajve dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane