Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Infosoft Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Infosoft Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist/e finance

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kërkon të punësojë: specialist/e finance kërkesa për kandidatët: të ketë mbaruar studimet e larta pranë fakultetit ekonomik, financë – kontabilitet të ketë minimalisht 5 vjet eksperiencë pune si punonjës në financë & kontabilitet në kompani private. të njohë mirë planin kontabël dhe natyrën e regjistrimeve kontabël të...

Specialist/e finance

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi infosoft group shpk, kërkon të punësojë: specialist/e finance detyrat është përgjegjës për menaxhimin financiar të shoqërive të grupit duke përfshirë kreditimin dhe angazhimin e fondeve të lira. harton politika të kreditimit. është përgjegjës për optimizimin e pozicionit fiskal të shoqërive. menaxhon rrezikun kreditor dhe të te...

Specialist/e suporti

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Info business solutions shpk, kërkon të punësojë: specialist/e suporti specialisti i suportit është përgjegjës për suportin e sistemeve që kompania ka implementuar tek klientët e saj. kryen procesin e marrjes dhe analizës së kërkesave për suport nga klientët, kryerjen e suportit të nevojshëm brenda nivelit të kontratës dhe autoritetit, pë...

Pergjegjes/e kontabiliteti

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kerkon te punesoje: pergjegjes/e kontabiliteti pershkrim i pergjithshem: pergjegjesi i kontabilitetit është përgjegjës për të gjitha fushat që kanë të bëjnë me raportimin financiar dhe fiskal. pergjigjet për zhvillimin dhe ruajtjen e parimeve të kontabilitetit, praktikave dhe procedurave për të siguruar deklarata fina...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist infosoft group

Ekonomist infosoft group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane