Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:IRIS COSMETIC (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - IRIS COSMETIC

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore finance

IRIS COSMETIC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi iris cosmetic sh.p.k kërkon një operatore finance për klientin e saj dhe pikat e saj te shitjes. detyrat përgjegjësitë kryesore: • regjistrimin në sitemin financiar të faturave të shitjes; • kontroll i porosive të klientëve në sistem; • plotësimin e faturave të shoqërimit; • plotësimin e tvsh-ve dhe hedhjen e tyre në sistem. ku...

Ekonomiste

IRIS COSMETIC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania iris cosmetic sh.p.k kerkon kandidate te kualifikuara dhe me experience per pozicionin ekonomistes. kualifikimet kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme: te kete perfunduar arsimin e larte (fakultetin e ekonomise). te njohe shume mire programin financa 5. te kete njohuri shume te mira te parimeve te kontabi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist iris cosmetic

Ekonomist iris cosmetic dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane