Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Grant Thornton (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Grant Thornton

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Audit associate

Grant Thornton

-
Tiranë, Shqipëri
Grant thornton albania is looking for a full-time audit associate about grant thornton grant thornton is one of the leading professional service firms in the world, focused on making a difference to clients, colleagues and the communities in which we live and work. as part of a dynamic global organization of more than 42,000 people servin...

Senior audit associate

Grant Thornton

-
Elbasan, Shqipëri
Grant thornton albania is looking for a full-time senior audit associate about grant thornton grant thornton is one of the leading professional service firms in the world, focused on making a difference to clients, colleagues and the communities in which we live and work. as part of a dynamic global organization of more than 42,000 people...

Experienced associate advisory

Grant Thornton

-
Tiranë, Shqipëri
Grant thornton albania is looking for a full-time experienced associate advisory about grant thornton grant thornton is one of the leading professional service firms in the world, focused on making a difference to clients, colleagues and the communities in which we live and work. as part of a dynamic global organization of more than 42,00...

Tax associate

Grant Thornton

-
Tiranë, Shqipëri
About grant thornton grant thornton is one of the leading professional service firms in the world, focused on making a difference to clients, colleagues and the communities in which we live and work. as part of a dynamic global organization of more than 42,000 people serving clients in more than 120 countries, we give you the opportunity ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist grant thornton

Ekonomist grant thornton dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane