Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Godija Hotel & Suites (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

ekonomist - Godija Hotel & Suites

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist

Godija Hotel & Suites

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi "godija hotel & suites nje resort turistik i pozicionuar në bregdetin e velipojes i themeluar qe nga viti 2005 nga pasioni dhe vullneti i familjes se bashku me perkushtimin e stafit duke u kthyer ne nje nder vendet me të pëlqyera te mikpritjes nga vendas dhe te huaj." kerkojme: ekonomist- bar restoranti detyrat te kontrolloje s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist godija hotel suites

Ekonomist godija hotel suites dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane