Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Globe Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Globe Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist/e finance

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania egs sh.p.k operon me dinjitet dhe ndershmeri per realizimin e veprave te reja madhore. nderton objekte ku perfshihen rezidenca individuale, objekte multifamiljare,objekte industriale, qendra tregtare, projekte interieri, sistemime etj shoqeria “engineering global solution“ pjese e globe group kërkon të punësojë : titulli: special...

Ofrohet vend pune financier

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania egs sh.p.k operon me dinjitet dhe ndershmeri per realizimin e veprave te reja madhore.nderton objekte ku perfshihen rezidenca individuale, objekte multifamiljare, objekte industriale, qendra tregtare, projekte interieri, sistemime etj shoqeria ‘engineering global solution “ pjese e globe group kërkon të punësojë: titulli : financ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist globe group

Ekonomist globe group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane